آموزش وردپرس - دنیای وردپرس ، قالب وردپرس ، افزونه وردپرس، ووکامرس

آموزش بخش کاربران در وردپرس – جلسه شانزدهم

در این جلسه از آموزش ۰ تا ۱۰۰ کار با وردپرس بخش کاربران در پیشخوان وردپرس آشنا میشوید و متوجه میشوید چگونه کاربر جدید اضافه نمایید .

آموزش بخش کاربران در وردپرس :

آموزش بخش کاربران در وردپرس
آموزش بخش کاربران در وردپرس

بخش کاربران در وردپرس به سه قسمت زیر تقسیم میشود:

همه کاربران : این صفحه تمام کاربران سایت شما را فهرست می‌کند . هر کاربر یکی از پنج نقشی که مدیر سایت برای او تعیین کرده است را دارد: مدیر، ویرایشگر، نویسنده، مشارکت کننده، یا مشترک. کاربران با نقش‌های غیر از مدیر، بر اساس نوع نقش، در هنگام ورود به سیستم امکانات کمتری را مشاهده خواهند کرد.

افزودن: کاربران تازه به صورت خودکار رمزی دریافت خواهند کرد که بعدا می‌توانند آن را تغییر دهند. می‌توانید با کلیک روی دکمه‌ی «نمایش رمز»، رمز را ببینید یا ویرایش کنید. هنگامی که کاربر به سایت اضافه شد، نام‌کاربری غیرقابل تغییر خواهد بود.

شناسه شما : شناسنامه شما حاوی اطلاعاتی درباره شما (“حساب شما”) و همچنین برخی از گزینه‌های شخصی برای استفاده از وردپرس است.
شما میتوانید رمز عبور را تغییر دهید، میان‌بُرهای صفحه‌کلید را فعال کنید، رنگ محیط مدیریت، و حالت ویرایشگر دیداری را تغییر دهید و چند مورد دیگر که بهتر است خودتان ببینید. می‌توانید نوارابزار را هنگام مشاهده‌ی سایت پنهان کنید، اما نمی‌توانید آن را در محیط مدیریت غیرفعال کنید.

اضافه کردن کاربر جدید در وردپرس :

نام کاربر : در این بخش باید یک نام کاربری وارد نمایید که بتوانید بعدا با استفاده از آن وارد پیشخوان وردپرس شوید . دقت نمایید که این اسم باید حتما انگلیسی باشد و بعدا از تغییر پیشخوان وردپرس قابل تغییر نمیباشد.

ایمیل : در این بخش باید یک آدرس ایمیل وارد نمایید .

نام : نام کوچک خود را وارد نمایید.

نام خانوادگی :‌ نام خانوادگی خود را وارد نمایید.

وبسایت : آدرس وب سایت خود را وارد نمایید.

رمز : در این بخش باید یک رمز عبور وارد نمایید که بتوانید بعدا با استفاده از آن وارد پیشخوان وردپرس شوید.

فرستادن آگاه ساز به کاربر : در صورتی که تیک این گزینه را بزنید اطلاعات ساخته شده به ایمیل کاربری که ساختین ارسال میشود.

نقش : در این بخش باید نقش یا گروه کاربری را که میسازید را مشخص نمایید . نقش های کاربری پیش فرض وردپرس ۵ مورد هستند : 

  • مشترک
  • مشارکت کننده
  • نویسنده
  • ویرایشگر
  • مدیر کل

 

مهدی خاکسار

مهدی خاکسار

طراح و برنامه نویس پلاگین و پوسته های وردپرس
مجری و مشاور وب سایت های سازمان نظام مهندسی , برند پرژک , ساختمان چارسو,ریاست جمهوری و ...
برگزار کننده اولین همایش جی کوئری در ایران
تدریس و آموزش وردپرس به بیش از ۱۰۰ دانشجو از سال ۹۱ تا ۹۶

نظر دهید

آموزش ۰ تا ۱۰۰ کار با وردپرس

برچسب‌ها

crisp direactadmin wordpress آمار وردپرس آموزش AccessPress Instagram Feed آموزش افزونه TablePress آموزش افزونه وردپرس آموزش نصب وردپرس در هاست سی پنل آموزش نمایش اینستاگرام در وردپرس آموزش نمایش پست اکانت اینستاگرام در وردپرس افزونه AccessPress Instagram Feed افزونه اینستاگرام وردپرس افزونه شبکه های اجتماعی وردپرس افزونه وردپرس افزونه گفتگو آنلاین ایجاد نوشته در وردپرس اینستاگرام در وردپرس بخش نوشته ها در وردپرس ثبت دامنه دامنه دایرکت ادمین سازگاری وردپرس با گوگل قابلیت های وردپرس نصب وردپرس نصب وردپرس با xampp نصب وردپرس بر روی دایرکت ادمین نصب وردپرس بر روی لوکال هاست نصب وردپرس بر روی مک بوک نصب وردپرس در لوکال هاست نصب وردپرس در لوکال هاست ویندوز نصب وردپرس در لوکال ویندوز 10 نصب وردپرس در هاست سی پنل نصب وردپرس در ویندوز نمایش اکانت اینستاگرام نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس هاست هاست سی پنل هاست وردپرس وردپرس وردپرس چیست پلاگین وردپرس چت آنلاین چت آنلاین در وردپرس چرا از وردپرس گفتگو آنلاین

وب سایت خودتو بساز

کار با وردپرس
کار با وردپرس

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most discussed